Nezačali sme ako náhodní kamaráti.

Ani ako spolužiaci čo spolu vychádzali. Už podľa priezviska je jasné, že sme viac ako kamaráti. Presne tak, sme rodina. Tým, že sme spolu odjakživa trávili veľa času sa naše priateľstvo pretavilo nielen do nášho hobby či záujmov ale prišlo aj na biznis.

S myšlienkou Adventure Soul ako dizajnovou značou prišiel Johny. Ako samouk začal s grafickým dizajnom. Slovo dalo slovo a spojil sily s Paťom, našim website guru (ktorý si najskôr zarábal ako správca rôznych farských hackerovskych stránok), Fredym ktorý si našiel záľubu a skill v copy (takisto v kreatíve a samozrejme je náš IT hardskill majster) a Majky je náš kreatívec-exekutívec (u ktorého je áno áno a nie nie). Jeden-dva-tri projektíky a zrazu sme si povedali, že hej veru, dobre nám to ide.

Dnes po rokoch zbierania skillov a experience z rôznych projektov, naozaj, ehm, z rôznych, sme získali prehľad v poskytovaní kvalitných služieb našim klientom. Vieme toho veľa a táto website je chvalabohu skvelý nástroj ako to vieme dať konečne „na papier“. Ak si nás chcete vyskúšať, stačí napísať. Sme tu pre vás!

Náš tím

JOHNY VAŠKO
CEO

johny@adventuresoul.sk

PATRIK BABIC
CTO

patrik@adventuresoul.sk

FREDY BABIC
PROJECT MANAGER

fredy@adventuresoul.sk

MAJKY VAŠKO
SALES MANAGER

majky@adventuresoul.sk

Naše odovzdané projekty

Našou prioritnou službou je tvorba webstránok a e-shopov. Samozrejme vždy je to prepojené aj s vizuálnym dizajnom či brandingom pre našich klientov.

Referencie

Oslovila vás naša práca?

NEVÁHAJTE NÁM NAPÍSAŤ!

MÁM ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU