Adventure soul media

Nie sme len tak nejaká agentúra

Spoločnosť Adventure Soul Media, s.r.o. sme založili oficiálne v roku 2020. Skúsenosti s ktorými narábame sme však získali dlhé roky predtým. Každý člen tímu sa stal odborníkom vo svojom obore vďaka rôznym pracovným skúsenostiam.

Aj napriek tomu, že sa venujeme oblasti, ktorej nerozumie každý smrteľník, sme stále normálni ľudia a vieme sa rozprávať. Preto sa nebojte napísať akékoľvek otázky, ktoré vás trápia!

NAPÍŠTE NÁM

Ján Vaško

CEO

Frederik Babic

Project manager

Patrik Babic

CTO

Maroš Vaško

Sales manager

Fantastic four

Tri-dva-jedna… Štyri.

Každy má špeciálny príbeh ako sa do agentúry dostal. Ale nie… Agentúru sme založili všetci štyria spoločne. Hovorí sa, že všetko sa časom ukáže. A tak aj bolo. Náš crew sa krásne vykryštalizoval. Priatelia, ktorí spolu chodia na ryby (joke, na ryby nechodíme…) si našli k sebe cestu aj po profesnej stránke.

Zručnosti

Každý skill sa miesi ako chutné cesto na chleba. Samozrejme, treba ho aj poriadne v rúre vypiecť. Aj u nás je to tak. Každý z nás má tie svoje originálne prísady, ale spolu sa z nás stáva poriadne chutný chlebík.

Vízia

Naším cieľom je pomáhať lokálnym firmám a podnikom zviditeľniť svoju značku, služby a produkty prostredníctvom najefektívnejčích nástrojov v online priestore.

čo všetko už máme za sebou?

Naša práca v číslach

25+

Viac ako 25 úspešne odovzdaných projektov

230+

Viac ako 230 prebdených nocí pre našich klientov

800+

Viac ako 800 vytvorených grafických súborov k našim projektom

S akými nástrojmi pracujeme?

Potrpíme si na kvalite

  • iOS / iPad OS / Mac OSX 
  • Ps / Ai / Pr
  • WordPress
  • Google Analytics
  • Figma
  • Woocommerce