Tvorba webstránky & E-shop

Od A po Z. Zabezpečíme všetky potrebné inštalácie a nastavenia pri tvorbe webstránky. Takisto výber vzhľadu, layoutu, výber CMS nadstavby aby ste si vedeli po launchnutí stránky spravovať svoje informácie či aktuality sami jednoducho a bez problémov.

Výroba e-shopu na mieru. Tvorba layoutu podľa predstavy, nahrávanie produktov, tvorba komunikácie webshopu, zabezpečenie eshopu aj všetkých údajov, napojenie eshopu na Google Analytics či iné analytické nástroje podľa dohody. Responzívny dizajn eshopu aj pre mobil či tablet.

Každý jeden projekt riešime individuálne.
Pretože každý projekt je jedinečný
a potrebuje naozaj individuálny prístup

aby sme boli schopní zabezpečiť
všetky aspekty zadania a následne
vyladiť detaily k spokojnosti klienta.

 

Branding

Pri všetkých našich službách môžete počítať s dizajnérskym supportom.

Okrem vizuálu webstránky či spracovanie infografík na web vieme zabezpečiť kompletný dizajn manuál k vášmu brandu alebo logo na mieru. Okrem základných grafických potrieb vieme poskytnúť aj výrobu dizajnu vizitiek, reklamných predmetov alebo dizajn vašej vizuálnej komunikácie aj v offline prostredí.

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU

Vizuálna identita

Každá spoločnosť potrebuje svoju identitu komunikovať aj vizuálne. V prvom rade kvôli brand awarness a takisto aj z dôvodu snahy získať klienta.

Výroba vizuálnej identity zahŕňa:

  • Logo
  • Dizajn manuál

S Adventure Soul Media bola spolupráca svižná a rýchla. Tvorba služieb na mieru je naozaj vo vysokej kvalite. Ihneď po odovzdaní e-shopu sme mohli začať predávať!

Ján Papánek, Cosmopolitan

Rýchle a profesionálne postavená webová stránka s jednoduchou interakciou pre klienta. Spoluprácu s Adventure Soul Media sme rozbehli na pravidelnom riešení aj našich projektov.

Alžbeta Vašková, Easybiznis

CENOVÁ PONUKA

VYŽIADANIE CENOVEJ PONUKY JE NEZÁVÄZNÉ.

Máte otázky?

NEVÁHAJTE A NAPÍŠTE NÁM!

NAPÍŠTE NÁM